SPIRA PIPE SPIRAL BORU TEKNOLOJİSİ İÇİN KIYASLAMA TABLOSUÇEVRECİ

Hayatın vazgeçilmez unsuru olan su kaynaklarını sürekli kılmak için tartışılmaz bir su zengini olan ülkemizin kaynaklarını korumak ve iyileştirmek yolundaki çabalarımızı her geçen gün daha da yoğunlaştırmaya söz veriyoruz.

EVRENSEL

Bir tek dünyamız var. Onu korumak için çevreye duyarlı çalışmalarımız ve politikamız ile izlediğimiz yolculuğumuza sektördeki liderliğimizden gurur duyuyoruz. Bu yolculuğumuzu ömür boyu sürdürmeye kararlıyız, çünkü başka dünyamız yok ve ona sahip çıkmak en temel görevimiz.
Profesyonel hizmet anlayışımız, deneyimli ve uzman kadrolarımız ile evrensel projeleri hayata geçirmekteyiz. Proje ve mühendislik hizmetleri, yerinde üretim ve uygulama imkanı, garantili bakım servisi ve ömür boyu ürün güvencemiz ile sektöre hizmet vermekteyiz.

UZMAN

Çamlıca Boru ailesi olarak çevreye duyarlı yaklaşımımız, sektördeki tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile başarılı HES projelerinin mimarı ve uygulamacısıyız. Hayata gecirdiğimiz tüm projelerde müşteri memnuniyetini birinci planda tutuyoruz. Ömür boyu ürün güvencemizi, uygulama süresince verdiğimiz mühendislik danışmanlığını, satış sonrası teknik hizmetlerimizi müşteri memnuniyetini sağlamanın tek yolu olarak görüyoruz.

DENEYİMLİ

Ülkemizde Hidroelektrik Santralleri projelerinde, plastik boru üreticileri içinde en fazla uygulama tecrübesine sahip olmanın haklı gururunu taşıyoruz.
Top